Księga gości

Jeśli Ci się spodobało u nas, napisz parę słów. Będziemy wdzięczni.

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Dla bezpieczeństwa zapisujemy adres 3.230.154.90.
Twój wpis będzie widoczny w księdze gości po zatwierdzeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usunięcia lub niepublikowania wpisów.
11 wpisów.
Ela Ela z Warszawa napisał/a 14/09/2021 o 12:28
Cudowne miejsce Wszędzie blisko To jest nasza baza wypadowa Właściciele przecudowni ? Przynajmniej dwa razy w roku muszę tam być ? Kocham to miejsce ?
Wiola Wiola z Rzeszów napisał/a 19/05/2021 o 09:33
Świetna lokalizacja, bo blisko i do Cisnej i Wetliny i na szlaki. Cena za pokój jak najbardziej odpowiednia. Pani Krystyna naprawdę miła ciepła osoba, współlokatorzy tez w porządku. Piękny widok na góry bieszczadzkie z balkonu.
Sylwia Sylwia napisał/a 25/12/2018 o 10:05
Jeśli chcesz w nocy popatrzeć na niesamowicie rozgwieżdżone niebo - polecamy Przysłup i Żółty Domek. Jeśli chcesz wieczorami posiedzieć przy ognisku, a rano wypić kawę na tarasie patrząc na Smerek i Połoninę Wetlińską - polecamy Żółty Domek. Jeśli chcesz poznać co oznacza gościnność - polecamy Gospodarzy tego miejsca. Uwaga - przed przyjazdem zapoznaj się z ostrzeżeniem - gdy raz przyjedziesz to z dużym prawdopodobieństwem będziesz chciał/chciała tu wrócić 🙂 Sylwia i Łukasz - powracający do Żółtego Domku od lat ponad dziesięciu 😉
Sebastian Sebastian z Przemyśl napisał/a 22/12/2018 o 22:00
Od 4 lat jako wierni fani BiesCzad Bluesa i Żółtego Domku przyjeżdżamy do Przysłupia i będziemy to robić dalej. Przemili gospodarze, Bieszczadzki klimat bez komerchy. Czysto i wesoło ?? Najlepiej smakuje kawa na tarasie z widokiem na Smerek i " zupa chmielowa" przy ognisku w ogrodzie. Pozdrawiam i polecam wszystkim ????????
Bluesfan Bluesfan z Tychy napisał/a 22/12/2018 o 21:12
Moje miejsce w Bieszczadach. Wspaniali Gospodarze, jeszcze lepsza atmosfera i niezapomniany widok z balkonu... Że o stałych bywalcach nie wspomnę ;). Grzegorz z Tychów
Michał i Marta Michał i Marta napisał/a 04/08/2016 o 09:20
Od 3 lat jeździmy do Pani Krystyny na wakacje i w tym roku również było cudownie. Wycieczki w góry dają wiele radości, a po wieczorach przy ognisku z przyjaciółmi jest co wspominać przez resztę roku gdy czekamy na kolejny urlop w Żółtym Domku. Serdecznie pozdrawiamy!
Judka Judka napisał/a 28/06/2016 o 20:12
Najwspanialsze miejsce pod bieszczadzkim sloncem i rownie wspaniali goscinni gospodarze!!!!
Sanitas Sanitas napisał/a 12/02/2016 o 15:51
Pobyt w tym miejscu uważam za udany. Pokoje bardzo ładne, czyste. Kwatera położona z dala od zgiełku i hałasów cywilizacji OGÓLNIE - ZDECYDOWANIE POLECAM.
Diana Diana napisał/a 22/09/2015 o 00:41
Jestem gościem Żółtego Domku od wielu lat. Wracam tam co rok, a bywało, że i częściej. Piękne widoki, cisza, rozgwieżdżone nocne niebo, miła atmosfera, a przede wszystkim cudownie mili gospodarze to główne atuty tego miejsca. Polecam Żółty Domek o każdej porze roku.
Beata i Zbyszek Beata i Zbyszek napisał/a 02/04/2015 o 18:48
Przyjeżdżając od wielu lat w Bieszczady w „Żółtym domku” byliśmy po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni. Takich ludzi, jak gospodarze jest już niewiele. Życzliwi, serdeczni, pomocni, z poczuciem humoru i pozytywną energią. Okolica cicha, zachęcająca do wycieczek pieszych (górskich) i rowerowych. Warunki doskonałe. Dziękujemy serdecznie za wszystko i do zobaczenia. Beata i Zbyszek z Kielc